FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

SAVEBOX HOME - FV elektrárna s bateriovým uložištěm dotovaná z programu Zelená úsporám. Řešení pro rodinné domy, které znamená budoucnost. Přesně to je SAVEBOX Home. Elegantní, vysoce funkční a výkonnou jednotku ve svém domě snadno zavěsíte na stěnu Díky kompaktnímu provedení v jedné skříni vám rozhodně nebude překážet. V jejím nitru fungují jak vlastní baterie typu LiFePo4, tak i hybridní měnič a nabíječ společně se všemi jistícími a spínacími prvky – na rozdíl od mnoha jiných konceptů už není nutné nic dokupovat. Vy rozhodujete, jak uloženou energii využít. Energie, která se v zařízeních SAVEBOX akumuluje, můžete distribuovat dle svého svobodného rozhodnutí. Je jen na vás, jak nashromážděnou energii využijete. Vše je řízeno sofistikovaným systémem bez nutnosti cokoliv neustále nastavovat. V domácnostech se takto „nasbíraná“ energie nejčastěji využívá k běžnému domácímu provozu. Jedna jednotka SAVEBOX Home vám bez problému pomůže „nakrmit“ celodenní provoz vašeho rodinného domu včetně základních spotřebičů (varná konvice, televize, stolní počítač, notebook, pračka,..).

Přejít na web dodavatele
 • Cena: dle konkrétní zakázky
 • Lokalita : Plesná

Fotogalerie


Přílohy

Zajímavé produkty jiných firem

logo

Prodej plynových kotlů, solární techniky, tepelných čerpadel, klimatizací a příslušenství (servis a náhradní díly značek Unical a Dakon)

Italská společnost Unical je významným evropským výrobcem plynových horkovodních a parních kotlů, tepelných čerpadel, klimatizací a solární techniky, které zaručují: nejlepší pohodlí, vysokou bezpečnost, nízkou spotřebu energie, vysoký respekt k životnímu prostředí a inovaci dle potřeb trhu. Nabí...

Pokojová krbová kamna na peletky KALDUS

Pokojová krbová kamna na peletky Kaldus

Pokojová krbová kamna na peletky s teplovodním výměníkem. U výkonu 27 kW je součástí dodávky i 8 l expanzní nádoba. Objemný zásobník na peletky. Snadná obsluha. Obousměrné bezdrátové řízení krbových kamen (27 kW výkon). Infračervené řízení krbových kamen (15 kW výkon). Řízený systém spalování.

Klimatizace UNICAL

Nabídka nástěnných, kazetových, parapetních/stropních a podhledových klimatizací airCRISTA, DESair a MULTI, vzduchových bariér BA TC.

ZELENÁ ÚSPORÁM

 • Lokalita : Plesná

Výroba elektrické energie z biomasy

 • Lokalita : Stará Ves nad Ondřejnicí

Komplexní služby elektro dodavatelským způsobem

 • Lokalita : Stará Ves nad Ondřejnicí

Plynové a parní kotle - VIATHERM s.r.o.

 • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Tepelná čerpadla - VIATHERM s.r.o.

 • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Větrné elektrárny pro rodinné domy a chaty

 • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky
Náhradní díly

Náhradní díly na nástěnné plynové kotle DAKON a UNICAL

Jsme exkluzivním dovozcem náhradních dílů na nástěnné plynové kotle značky UNICAL a DAKON (vyrobené v licenci společnosti Unical)

Ocelový kotel na dřevo GASOGEN 3

Ocelové kotle na pyrolytické spalování dřeva Gasogen, Firex, Leniadens

Ocelový kotel na dřevo s pyrolytickým spalováním. Konstrukce z uhlíkové oceli tloušťky 8 mm. Spalování zpětným plamenem. Vysoká účinnost (over 84%). Optimalizace a řízení spalování pomocí regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu. Podpora dřevozplyňujícího spalování pomocí ventilátoru.

Výstavba kotelen - VIATHERM s.r.o.

 • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Detektory kouře - VIATHERM s.r.o.

 • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

klimatizace - VIATHERM s.r.o.

 • Lokalita : Mariánské Hory a Hulváky

Kontakt

Ing. Miloslav Mužík

Adresa
Na Milířích 584/76, 725 27 Plesná
Web
http://www.solarnitechnika.com