LASERPOINT & TECHNOLOGY s.r.o.

Laserpoint - gravírování, kalení, popisování a značení konstrukčních dílů, výrobků a reklamních předmětů. Řezání překližek, plastů, kovu, textilií a dalších materiálů. Pomocí laseru provádíme gravírování do nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů, nástrojových ocelí, plastů, skla, kůže, dřeva, látky a jiných materiálů. Díky jedinečné technologii dokážeme do nerezových plechů gravírovat a kalit Vámi potřebné popisy v celé škále barevných odstínů. Dokážeme Vaše logo popř. sériové číslo umístit i na součástku malých rozměrů. Popisujeme čárovými kódy, popisujeme jak kusové zakázky, tak i velké série různých dílců se sériovou a číselnou řadou. Popisujeme nástroje včetně tvrdokovových. Vytváříme laserem zajímavé kontury například při odpařování smaltovaných povrchů, eloxovaného hliníku a mosazných předmětů. Dokážeme vyrobit raznice a pečetidla. Gravírujeme i do rozměrných předmětů. Nově jsme vybaveni digitální UV LED tiskárnou. Jedná se o alternativu k sítotiskové technologii na pevné materiály. Výhodou jsou minimální náklady na přípravu, tudíž je ideální pro realizaci i menších sérií, či kusových zakázek. Tiskneme CMYK + bílou barvu, tiskneme na předměty z plastu, dřeva, kovu a dalších materiálů. Dále jsme vybaveni stroji na sublimační tisk, potisk hrnků, řezanou grafiku, potisk textilu a další.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

LASERPOINT & TECHNOLOGY s.r.o.

LASERPOINT & TECHNOLOGY s.r.o.

Gravírování, řezání a popisování předmětů z dřeva, kovu, plastu, kůže,skla, papíru, látky aj. materiálů laserovým paprskem, digitální potisk textilu (trika, bundy, tašky a další).

Jemné povrchové úpravy na dřevě, kovu, plastu

Jemné povrchové úpravy na dřevě, kovu, plastu

Můžeme provádět popis do přírodního, tak i do povrchově upraveného dřeva. Díky jemnému nastavení laserového paprsku dokážeme na povrchově upraveném dřevě odpařit pouze barvu / mořidlo / lak tak, že vystoupí nápis v barvě podkladového materiálu.

Hluboké gravírování

Hluboké gravírování

Zde jsme schopni v přírodních materiálech vygravírovat požadovaný motiv i do hloubky několika milimetrů. Dochází tak k krásné plasticitě gravírovaných motivů.

Nabídka v oblasti reklamních předmětů

Nabídka v oblasti reklamních předmětů

Vyrábíme reklamní a dárkové předměty ze dřeva, plastu, kovu. Jedná se především o podpůrné výrobky pro prodej určené zejména pro hotely, restaurace reklamní agentury.

Kalení

Kalení

Při této technologii nedochází ke gravírování, ale vlivem značného tepla způsobeného laserovým paprskem dokážeme Vaše motivy umístit na výrobky tak aby povrch byl naprosto hladký. Při této technologii nedochází k povrchovému poškození materiálu, ale vlivem soustředění laserového paprsku do jednoho b...

Použití rotační osy

  • Lokalita : Rousínov

Kontakt

Adresa
Příjezdová 519/28, 621 00 Brno
E-mail
email
Web
http://www.laserpoint.cz
Telefon
+420731636329

28327519

velká mapa

Kontaktní formulář