J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Máte podnikatelský plán a chcete rozjet business? Nevíte jak na to? Obraťte se na nás! Naše firma vše připraví, zkompletuje a zařídí veškeré potřebné formality .... Vy už se o nic nestaráte a věnujete se pouze svému podnikání. Získáte tím spoustu potřebného času navíc, aniž byste se stresovali vyplňováním hromadami nezbytných formulářů a trávili spoustu času sezeními u notáře. A to vše na jedné adrese! Zařídíme založení společnosti, vyřídíme potřebné formality na úřadech. Pomůžeme při zajištění pronájmu sídla firmy i kanceláří. Dovedeme, ale i zajistit prostory na různá školení - od místnosti pro jednodenní školení až po firemní školení v Jeseníkách. A pokud budete mít zájem, budeme Vám zpracovávat účetnictví, daňové poradenství i zajistíme další komunikaci s úřady.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Zpracování mezd

Zpracování mezd

Zpracujeme pro Vás mzdovou agendu.

Zpracování mezd

 • Lokalita : Brno
 Vedení účetnictví a daňové evidence

Vedení účetnictví a daňové evidence

Nabízíme Vám vedení účetnictví a daňové evidence kvalifikovanými zaměstnanci pod kontrolou daňového poradce za příznivou cenu. Na trhu firem zabývající se vedením účetnictví a věcmi s tím spojenými jsme jedni z nejlevnějších a je možné s námi dohodnout podmínky vyhovující oběma stranám. Chtějte jis...

Hudební skupina SYRINX

Hudební skupina SYRINX - Umělecká a hudební agentura Artum

Hudební skupina SYRINX je ideální kapela pro plesy, zábavy, firemní párty, dny otevřených dveří, svatby, večírky, rodinné oslavy apod. Repertoár obsahuje písničky české i zahraniční od 60. let po současnost, skladby rockové, včetně rockové klasiky, popové, disko, evergreeny, klasické tance, blues...

Účetnictví

 • Lokalita : Uničov

Účetnictví

 • Lokalita : Uničov
Dana Chytilová - Pocta Haně Hegerové

Dana Chytilová - šansonový večer s podtitulem Pocta Haně Hegerové

Zpěvačka - šansoniérka Dana Chytilová nabízí svým komorním koncertem posluchačům nevšední zážitek při poslechu šansonů z repertoáru přední české šansoniérky Hany Hegerové. Dana Chytilová zpívá šansony vlastním osobitým způsobem, který svým emocionálním nábojem získává posluchače, všude tam, kde má ...

 Vedení mzdového účetnictví

Vedení mzdového účetnictví

Nabízíme zpracování mezd od A - Z (tj. včetně přehledů, vyúčtování daně, ročního zúčtování i komunikace se státní správou) za příznivou cenu.

Účetnictví

Nabízím zpracování a vedení účetnictví. Provádím kompletní zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence, sestavení účetních závěrek, zasílání pravidelných reportů z účetnictví, rekonstrukce účetnictví, příprava podkladů z účetnictví pro získání úvěrů a dotací, přiznání DPH, kontrolní hlášení ...

 • Cena: dle dohody
 • Lokalita : Moravská Ostrava a Přívoz
 • Telefon : +420604874641

Účetnictví

 • Lokalita : Moravská Ostrava a Přívoz
sary office

Založení s. r. o.

Nabízíme založení společnosti s ručením omezeným pouze za částku 15.000,- Kč bez DPH. My zařídíme veškeré další kroky související se založením s. r . o. již zařídíme na základě plné moci od Vás.

Založení s. r. o.

 • Lokalita : Brno
Život je kabaret

Pořad Život je kabaret - Umělecká a hudební agentura Artum

Pořad "Život je kabaret" s Liborem Pantůčkem zaujme a pobaví nejen ty dříve narozené ale i mladší ročníky. Je vhodný pro kluby seniorů, pro obce jako hlavní večerní program při různých příležitostech atd. - jestli máte rádi smích a pěkné melodie, tak tento pořad je právě pro vás.

Daňové poradenství

Poskytneme daňové poradenství v oblasti daně z příjmu fyzických i právnických osob, DPH, daně z nemovitostí, silniční daně, daně z nabytí nemovitých věcí.

 • Cena: dle dohody
 • Lokalita : Moravská Ostrava a Přívoz
 • Telefon : +420604874641

Daňové poradenství

 • Lokalita : Moravská Ostrava a Přívoz

Kontakt

Adresa
Bohumínská 252/121, 712 00 Ostrava, Slezská Ostrava
Web
http://www.sidlafiremostrava.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.