BLUE SIGN s.r.o.

Poskytnutí služeb velkoplošného a digitálního tisku i řezané grafiky. Výroba tiskovin či prezentačních předmětů jako jsou vlaječky, brožury nebo tašky. . Dále vyrábíme poutače, světelné panely, informační systémy, billboardy a transparenty. Polepy vozidel jakýchkoliv rozměrů.Celá ČR.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Prezentační a reklamní předměty

Prezentační a reklamní předměty

Nabízíme možnost potisku reklamních a upomínkových předmětů, jako jsou tužky, přívěsky, dárkové krabičky, různé obaly, otvíráky, ...

Malonákladový tisk

Malonákladový tisk

Nabízíme malonákladový tisk. Je vhodný na rychlý potisk různých letáků, dopisních papírů, obálek, tiskopisů atd, ale i na tisk brožur, menších plakátů, etiket, startovních čísel pro sportovce, lze potisknou i tenké PVC vhodné např. do restaurací a vlhkého prostředí.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Nabízíme velkoplošný digitální tisk. Potisk je možný na papír, bannery, PVC materiály, látky a různé textilní materiály (plachtovina, koberec, síťovina,....). To vše ve vysoké fotografické kvalitě. Používané materiály jsou odolné a vhodné do venkovních nebo vnitřních prostor.

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.

Kontakt

Adresa
Výpadní 72, 641 00 Brno-Žebětín
E-mail
email
Web
http://www.bluesign.cz
Telefon
+420605452312

26304767


Kontaktní formulář