DLW bazény

Fólie používané pro bazény jsou vyztuženy textilií, která zvyšuje mechanickou odolnost fólie proti poškození. Použití fólie pro bazén se velmi osvědčilo na rozdíl od keramiky u venkovních koupališť, kdy bez problému odolává klimatickým vlivům. V porovnání s nerezovým a keramickým bazénem je cenově nejdostupnější. S výhodou se používá u rekonstrukcí, kdy speciální fólie svou pružností eliminuje drobné deformace (trhliny) betonové konstrukce bazénové vany. Bazény vyložené fólií DLW je cenově dostupná varianta, jak si postavit bazén. Tato technologie je vhodná i jako renovace stávajících jímek bez nákladných stavebních úprav. DLW fólie je vhodná pro privátní i komerční bazén.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Bratřejov

Zajímavé produkty jiných firem

Reverzní-osmóza

Reverzně - osmotická stanice

Vyrábíme reverzně-osmotické stanice o výkonu 10 - 500 lutrů/hod. Úpravna je postavena vždy na základě znalostí rozboru vody, požadovaného výkonu a jiných požadavků konkrétního zákazníka.

Demineralizační patrony

Demineralizace pitné vody

Nabízíme regeneraci směsných loži iontoměničových pryskyřic určených k demineralizaci pitné vody. Dále reverzně osmotické stanice, demineralizační stanice a vše, vše co souvisí s výrobou demineralizované vody.

Žumpy - OLBEST

  • Lokalita : Sviadnov

Deratizace

  • Lokalita : Prštice
Iontoměničová pryskyřice

regenerace iontoměničových pryskyřic

Hlavní činností naší společnosti je regenerace iontoměničových pryskyřic určených k demineralizaci pitné vody. K tomu využíváme technologickou linku, která byla instalována na základě smlouvy o poskytnutí Know How německou společností Wilhelm Werner, GmbH.

Deratizace Deratizace4you s.r.o.

  • Lokalita : Brno-Vinohrady

Úklid sklepů a půd.

  • Lokalita : Olomouc

Plastové bazény - OLBEST

  • Lokalita : Sviadnov

Bazény a čerpadla

  • Lokalita : Charváty

Kontakt

Bazény Štach s.r.o.

Adresa
Bratřejov 14, 763 12 Bratřejov