Shine Leadership- Lead Yourself

Zlepšete kvalitu své osobnosti a zlepší se vaše vztahy i vše, co v životě a v práci děláte – Lead Yourself Osobnostní rozvoj : Zlepšete kvalitu osobnosti a zlepší se vše, co v životě i v práci děláte Manažerský rozvoj: Navyšte svou kvalitu leadera rozvojem klíčových kompetencí HR poradenství: Hledáte partnera, který s vámi nastaví rozvoj lidí ve firmě? Zlepšete kvalitu své osobnosti: začněte se změnou zevnitř ven Vybírejte z otevřených i zakázkových programů ze všech našich oblastí: osobnostní rozvoj, manažerský rozvoj i HR poradenství. Objevte svůj nový potenciál. Nastartujte svou osobnostní změnu zevnitř ven a zlepšete se v manažerské komunikaci i vedení lidí: Lead Yourself Chcete program přímo do firmy? Pro vaše týmy připravíme tréninky na míru, které přímo řeší aktuální potřeby vaší společnosti či týmu. https://www.shineleadership.cz/

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha-Suchdol

Přílohy

Další produkty dodavatele

Shine Leadership - Lead Yourself

Management pro nové milénium

Na tomto workshopu společně prozkoumáme nové možnosti řízení týmu a firem nejen vůči nové generaci – ale obecně vůči nutnosti posunu k vyšší inovativnosti, autonomii a zodpovědnosti lidí.

SHINE Leadership - Lead Yourself

Emoční leadership

Dlouhodobý program osobnostního rozvoje pro zásadní posun leaderů a manažerů. Posune vás ve zvládání zátěžových situací a v umění být přirozenou autoritou, mít důvěru, vliv a odpovědnost.

Síla sebe–důvěry

  • Lokalita : Praha-Suchdol
SHINE Leadership - Lead Yourself

Manažerský a osobnostní rozvoj

Jsme poradenská a vzdělávací společnost. Zlepšete kvalitu své osobnosti a zlepší se vaše vztahy i vše, co v životě a v práci děláte. Navyšte svou kvalitu leadera rozvojem klíčových kompetencí.

Kontakt

Shine Leadership s.r.o.

Adresa
Suchdolská 1273, 165 00 Praha-Suchdol
Web
https://www.shineleadership.cz/