Velkoobchod a maloobchod SOLAR

Jsme velkoobchod a maloobchod se solárními panely, fotovoltaickými panely, solárními měniči, fotovoltaickými střídači, konstrukcemi pro fotovoltaické elektrárny a dalšími produkty potřebnými pro výstavbu střešních a pozemních FV elektráren. Jsme konstrukční kancelář. Návrhy a výroba konstrukcí a výrobků z hliníkových profilů. Jsme schopni Vám vyřídit dotace pro zelená úsporám v oblasti fotovoltaiky.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Horní Moštěnice

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Linky

Linky

Firmám dodáváme též různé výrobní či balící linky. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu podle Vašich individuálních potřeb.Podle Vašich požadavků zpracujeme návrh řešení daného problému a studii, připravíme výkresovou dokumentaci – případně vyrobíme prototyp a odzkoušíme jej v praxi. Následně podle Vá...

Dopravníky

Dopravníky

Naše firma nabízí dopravníky pro různé druhy materiálu, sypký i kusový. U těchto dopravníků zajišťujeme též záruční a pozáruční servis.

Výroba elektrické energie z biomasy

  • Lokalita : Stará Ves nad Ondřejnicí

Komplexní služby elektro dodavatelským způsobem

  • Lokalita : Stará Ves nad Ondřejnicí
Stroje pro pekaře a cukráře

Stroje pro pekaře a cukráře

Dodáváme též stroje pro potravinářský průmysl. S našimi stroji bude Vaše pekařská nebo cukrářská výroba efektivnější a jednodušší. Personál pro obsluhu odborně zaškolíme, též zajistíme námi dodaným strojům servis.

ZELENÁ ÚSPORÁM

  • Lokalita : Plesná

Projekční služby

  • Lokalita : Brno-sever

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

  • Lokalita : Plesná

Kontakt

ifTECH, s.r.o. - Velkoobchod a maloobchod SOLAR

Adresa
U kapličky 603/13, 751 17 Horní Moštěnice
Web
http://www.iftech.cz/