Úpletové metráže a froté prostěradla

Hlavním předmětem činnosti je výroba zátažných úpletů – metráže, přesněji jednolícní, oboulícní, výplňkové, pique, žakarové, žebrové, froté, patent, finerib, také vyrábíme k metráži kusové límce a porty. Při výrobě zátažných úpletů zpracováváme různé druhy přízí nejvíce bavlnu, organickou (BIO) bavlnu, bavlnu s Lycrou, směsi bavlna/modal, merino vlnu, bavlna/polyester, Bambusovou viskózu, polyester, polypropylen, Kevlar, aj. Úplety jsou vhodné zejména pro výrobu oblečení pro volný čas, funkčního – sportovního prádla, dětského, reklamního i pro speciální pracovní ochranné oděvy atd. Veškerý sortiment úpletů nabízíme jak v upravené – barvené formě, tak po dohodě i v režném stavu. Naše barevnice v současné době obsahuje cca 500 odstínů a je neustále doplňována o nové barvy dle módních trendů. Mimo to je možné vyvzorovat konkrétní barvu dle požadavku a vzorku zákazníka a také vybírat dle Pantone textilní barevnice. Mimo jednobarevných úpletů vyrábíme i úplety z melé přízí a proužkované v mnoha stylech a potištěné velkoplošným potiskem nebo zakázkově digitálním potiskem. V rámci technických možností našeho strojového parku se vždy snažíme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Neustále modernizujeme strojový park. Například při výrobě elastických úpletů je důležité rozřezávání rukávu přímo ve stroji a rolování již v plné šíři (nedochází tak k fixování puků v bocích rukávu). Dále se zabýváme výrobou froté napínacích prostěradel. Nabídku skladových výrobků i metráže najdete v našem E-shopu. Při barvení jsou používány barviva, která splňují požadavky ECO-TEX Standart 100. Úplety jsou testovány v ITC Zlín dle vyhlášky č. 84/2001 Sb a vyhovují hygienickým požadavkům na výrobky pro děti ve věku do 3 let. Náš hlavní cíl: Nabídnout zákazníkům český výrobek v co nejvyšší kvalitě, v krátkém termínu a za atraktivní cenu.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Liptál

Zajímavé produkty jiných firem

2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

Rodinná firma 2G-spol. s r.o.- přikrývky a polštáře, Lipov se zabývá výrobou přikrývek a polštářů české výroby a v současnosti patří mezi největší výrobce lůžkovin v Čechách a na Slovensku. Námi nabízené výrobky nesou označení "český výrobek" a jsou certifikovány státem autorizovanou z...

Pončo Spiderman

Pončo Spiderman

Pončo s obrázkem Spidermana, obrázek ve předu i v zadu. Pončo lze využít jako ručník nebo župánek. Materiálové složení : 100% bavlna Rozměr : 60/120 cm.

Povlečení bavlna - Afrodité červené

Povlečení bavlna - Afrodité červené

Naše firma nabízí povlečení, které má certifikaci zdravotní nezávadnosti a QZ kvalitu. Materiálové složení - 100% bavlna, gramáž 130 g/m2. Praní na 60°C.

Přehozy

Přehozy

Přehozy jsou výrobky použitelné nejen k dekoraci postelí, ale jsou vhodné i jako lehčí přikrývky. Povrchovým materiálem je 100% bavlna v mnoha barevných variacích.

Čalounictví

Jedná se o 100% zakázkovou výrobu, kde zákazník specifikuje svoje požadavky co se týká rozměrů, hmotnosti, specifických požadavků jako je na příklad snížená hořlavost a tvarová stálost.

Látkové ubrousky pro restaurace

  • Lokalita : Brno-Slatina

Polarfleece

  • Lokalita : Brno
Fotopolštářek Pat a Mat - Box

Fotopolštářek Pat a Mat - Box

Rozměr 40/40 cm Povlak směsovka - 50% bavlna, 50% PES. Náplň 100%PES značkové duté vlákno DuPont. Spodní strana polštářku je bílá.

Bavlněné utěrky

Bavlněné utěrky

8 dílná sada bavlněných utěrek. Kombinace barev - bílá, černá. Doporučené praní na 60°C. Materiálové složení 100% bavlna. Rozměr : 4x 50/70 cm - bavlněné utěrky 4x 40/60 cm - froté utěrky.

Sněhurka

Sněhurka

Bavlněné povlečení s dětským motivem Sněhurka a sedm trpaslíků. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, banánovým nebo zeleným prostěradlem.

Futony

Futony

Futon je matrace pocházející z Japonska, kde se po staletí vyrábí tradičním způsobem a dnes se úspěšně rozšiřuje i do světa "západní civilizace". Futon je vysoce hygienický, 100% přírodní výrobek. Kvalita futonu je závislá od délky vláken, tvořících vnitřní výplň.

Spací pytle

Vyrábíme jak jednoduché spací pytle pro širokou veřejnost, tak pro vysokohorskou turistiku či na základě individuálních zakázek.

Gázovina

  • Lokalita : Zlín

Metráž CNM textil a.s.

  • Lokalita : Baška

Softshell

  • Lokalita : Brno

Kontakt

MORAVIATEX pletárna s.r.o.

Adresa
Liptál 487, 756 31 Liptál
Web
http://www.moraviatex.cz