Interkulturní komunikace a spolupráce – Bridging the I-Lands

Ojedinělý workshop, který vás připraví na respektující spolupráci s lidmi z jiných kultur Poznejte příčiny chování lidí ovlivněných kulturou – a pak budete toto chování správně číst Buďte připravení na spolupráci s lidmi z jiných kultur, ať už při komunikaci napřímo, nebo při spolupráci na dálku v distribuovaných týmech a globálních firmách. Ukážeme si, jak interkulturní rozdíly využít tak, aby přispívaly k celkovému cíli, než ho omezovaly kvůli nedorozuměním a různým špatným interpretacím. https://www.shineleadership.cz/program/interkulturni-komunikace-a-spoluprace-bridging-the-i-lands/

Přejít na web dodavatele

Přílohy

Další produkty dodavatele

Shine Leadership - Lead Yourself

Management pro nové milénium

Na tomto workshopu společně prozkoumáme nové možnosti řízení týmu a firem nejen vůči nové generaci – ale obecně vůči nutnosti posunu k vyšší inovativnosti, autonomii a zodpovědnosti lidí.

SHINE Leadership - Lead Yourself

Emoční leadership

Dlouhodobý program osobnostního rozvoje pro zásadní posun leaderů a manažerů. Posune vás ve zvládání zátěžových situací a v umění být přirozenou autoritou, mít důvěru, vliv a odpovědnost.

SHINE Leadership - Lead Yourself

Manažerský a osobnostní rozvoj

Jsme poradenská a vzdělávací společnost. Zlepšete kvalitu své osobnosti a zlepší se vaše vztahy i vše, co v životě a v práci děláte. Navyšte svou kvalitu leadera rozvojem klíčových kompetencí.

Síla sebe–důvěry

  • Lokalita : Praha-Suchdol

Shine Leadership- Lead Yourself

  • Lokalita : Praha-Suchdol

Kontakt

Shine Leadership s.r.o.

Adresa
Suchdolská 1273, 165 00 Praha-Suchdol
Web
https://www.shineleadership.cz/