DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
FirmyNaMorave.cz
| katalog firem na Moravě

BARVY LAKY HLAVÁČEK

Pavlovická 39A, Olomouc

Specializovaná prodejna barev a laků. Kompletní sortiment malířské a natěračské potřeby pro řemeslníky a kutily. Tónování odstínů barev i omítek pro exterier a interier, na fasády, dřevo, kov, různé povrchy. Stavební chemie. Míchání autolaků a prodej autokosmetiky. Široký sortiment sprejů značky MOTIP - DUPLI COLOR. Kolorovací automat PRIMALEX PROCOLOR Kolorovací automat JOHNSTONE´S Míchání autolaků DEBEER, STANDOX-MULTIMIX VŠE NA POČKÁNÍ !!!!! Prodej znáček : Adler ,Standox, Duplicolor, Debeer,Feidal,Helios,Johnstones,Jub,Lakma,Motip Primalex,Ronseal, Soudal, Storch, VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD

Adresa Pavlovická 39A, Olomouc
Web www.barvyhlavacek.cz

Zajímavé produkty jiných firem

Kdouloně

  • Lokalita: Jezernice

Kryt na konstrukci pro basketbal - pojízdnou

  • Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí

Houpačka SC1-kovo, varianta 1 - 1250

  • Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí

Výroba peletek

  • Lokalita: Jezernice

Tatarské omáčky

  • Lokalita: České Budějovice 4

Klínové řemenice

  • Lokalita: Kroměříž

Hnízdo na pružinách

  • Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí

Záchranářský kufr

  • Lokalita: Olomouc

Bazén kruhový

  • Lokalita: Praha 3

Data z rejstříků

Informace o firmě BARVY LAKY HLAVÁČEK jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 7. 6. 2026
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Ekonomické činnosti:
  • Obchod s motorovými vozidly, kromě motocyklů
  • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
  • Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
  • Ostatní maloobchod mimo prodejny, stánky a trhy

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.