Atauí celostní terapie

Nabízím vyšetření celého těla a všech orgánů pomocí biorezonančního přístroje. Zjistí konkrétní problémy, bakterie, viry, plísně, parazity, alergeny i také, kde přesně se v těle nacházejí.Vše je bezbolestné, je možná i náprava zjištěných problémů obrácenými frekvencemi. Doplňkově lze zakoupit špičkové zahraniční protiplísňové a protiparazitární detoxikační přípravky v biokvalitě.Pro udržení zdraví a prevenci nabízím kvalitní a osvědčené produkty z Aloe Vera od firmy LR Health&Beauty. Používám také spinovou terapii. Nabízím také možnost zjištění a odstranění duševní příčiny dané nemoci.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Logo

Aktivizační služby - cvičení

Můžete využít nabídky aktivizační služby: TJ Lesná, Halasovo nám. 7, 638 00 Brno Kdy: každý pátek 13.30 – 14.45 hodin S sebou: cvičební úbor, pití, karimatka. Přístup do tělocvičny: bariérový

Institut celoživotního vzdělávání

Institut celoživotního vzdělávání

Posláním Institutu je vytvářet komunikační, informační, vzdělávací a koordinační zázemí pro systematický rozvoj celoživotního vzdělávání na Vysokém učení technickém v Brně, poskytovat související poradenské, informační a organizační služby.

Dodání léčiv

  • Lokalita : Rožnov pod Radhoštěm

Dodání léčiv

  • Lokalita : Rožnov pod Radhoštěm

Ortopedická matrace

  • Lokalita : Zdounky

Ortopedická matrace

  • Lokalita : Zdounky
logo

Aktivizační služby - plavání

TJ Tesla Halasovo nám. 826/7 Brno. Každou středu od 14.00-15.00 hodin. Každou sobotu 14 hodin-15 hodin je vstup do bazénu zpřístupněn upraveným schodištěm pro zdravotně postižené osoby.

Pedagogické kurzy

Pedagogické kurzy zajišťují pedagogickou způsobilost absolventům vysokých škol neučitelského vzdělání, pro výuku všeobecně vzdělávacích a odborných předmětů.

Pedagogické kurzy

  • Lokalita : Brno
Ceník k zápůjčce kompenzačních pomůcek

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Půjčujeme kompenzační pomůcky na 3 měsíce. Kdy klienti využívají půjčovnu? Zejména v případech: na dobu, než si obstarají vlastní pomůcku, na dobu, kdy mají vlastní pomůcku v opravě, po dobu dočasného zdravotního postižení, po dobu krátkodobého transportu. Doprava kompenzačních pomůcek do místa byd...

Manažerské kurzy

Vyberte si z naší nabídky manažerských kurzů. Jedná se o dvousemestrální kurzy Studium managementu a Stuidium jakosti.

Manažerské kurzy

  • Lokalita : Brno

Zaměstnávání osob

  • Lokalita : Brno

Zaměstnávání osob

  • Lokalita : Brno

Kontakt

Adresa
Tkalcovská 874/3a, 602 00 Brno - Zábrdovice
Web
http://www.ataui.eu , www.biorezonance-brno.cz